Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
100. árverés
Tételek [1-17]
Buda és Pest [18-21]
Tételek [22-27]
1848-1849 [28-31]
Tételek [32-41]
Kézirat [42-44]
Tétel [45]
Kner-nyomtatvány [46-48]
Tételek [49-51]
Magyar avantgárd [52-55]
Tételek [56-61]
Művészi könyvkötések [62-63]
Tétel [64]
Oklevél [65-70]
Orvostörténet [71-73]
Tétel [74]
Folyóirat [75]
Tételek [76-83]
Nyomdászat, könyvtörténet [84]
Tételek [85-86]
Széchenyi István gróf és kora [87-88]
Tételek [89-92]
Térkép, atlasz [93]
XVI. századi nyomtatványok [94-95]
Tételek [96-100]
100. árverés - Orvostörténet 71-73
71. tétel
(Csanaki Máté) Czanaki Mathe
Az dög halalrol valo Rövid Elmélkedés. Melyben az dög halálnak mivolta... az szent irásbol, természetnek foliásábol, és historiákbol világososan meg magiaráztatnak — által.
(Kolozsvár), 1634. Abrugi.
Részletek >>
72. tétel
(Köleséri Sámuel) Köleseri, Samuel de Keres-eer
De Scorbuto Mediterraneo dissertatio ad normam Philosophiae Mechanicae
Cibinii, 1707. Michael Heltzdörffer.
Részletek >>
73. tétel
Steidele, (Johann Raphael) János
Magyar bábamesterség, iratatott német nyelven ~ a bontzoló, borbély, és bábamesterségeknek rendkivüll-valo szabados tanitoja, az egybe kötött Sz. Háromság, és spanyol ispotályoknak helybéli borbély-mestere által: Mellyet a felső hatalmasságnak parantsolatjára huszanhat tábla-képekkel meg-magyarázva magyar nyelven ki-adott, Szeli Károly
Bétsben, 1777. Schulz ny.
Részletek >>