105. árverés - 106. tétel
Szath(már) Nemeti Mihály
Halotti Centuria, Az az: Száz, Halotti Praedikációk: mellyeket, az Isten Szent Lelkének kegyelme által, az Ur Jesus Nevében, többire minden rendben, tisztben, s’ állapotban, Férfi és Aszszonyi nemben, meghóltak alkalmatosságával irt, és mind ben Kolosvart, s’ mind kin, Nagy Urak szomorú Udvarokban-is praedikállott ~
Kolosvaratt, 1683. (Veresegyházi Szentyel Mihály ny.) |
(12)+596 [recte 708]p. |
Enyhén kopottas, korabeli pergamenkötésben. A kötéstáblák közepén az aranyozott ovális középdísz halványan még kivehető. Slightly worn contemporary vellum. RMK I 1301. |