105. árverés - 29. tétel
Fábián Gábor
Arad vármegye' leirása históriai, geographiai és statistikai tekintetben. I. rész. Históriai Leírás [unicus].
Budán, 1835. Kir. Egyetem ny. |
1t. (Orczy Lőrinc báró rézmetszetű mellképe, Lehnhardt Sámuel munkája)+XVI+263+(2)p.+3t. |
A rézmetszetű látképeken Dézna, Solymos és Világosvár romjai láthatók. |
Korabeli félvászon-kötésben. Contemporary half cloth. Poss.: A címlapon Török János könyvjegyével. |