107. árverés - Magyar grafika a XX. században 56-59

57. tétel
Gáthy Fülöp
Bp., 1935. Magyar Iparművészek Orsz. Egyesülete.
58. tétel
Karay Gyula
H.n., é.n. ny.n.
59. tétel
Morvay Jenő
Mukacevo-Munkács, 1938. ("Nekudah" ny.)