107. árverés - 36. tétel
Jókai Mór
Az arany ember. Dráma öt felvonásban előjátékkal.
Bp., 1885. Révai. |
262p. Első kiadás. Dedikált példány. |
Díszesen aranyozott, javított, kiadói vászonkötésben. First edition, inscribed by the author. Original cloth richly gilt, restored. Szüry: 2034. |