107. árverés - 37. tétel
Jókai Mór
Az uj földesur. Regény. I-III. kötet [egybekötve].
Pest, 1862. Emich Gusztáv. |
154+(1)+178+(1)+161+(1)p. Első kiadás. |
Az első kötéstábla belső oldalára ragasztott lapon az író sajátkezű soraival: "Minden ember annyit ér, a mennyire maga becsüli magát, de a nő két-anynyit 1896 mart 3 Dr Jókai Mór" |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. First Edition. Contemporary cloth, spine richly gilt. Szüry: 2221. |