107. árverés - 67. tétel
Merényi László
Dunamelléki eredeti népmesék. Összegyüjtötte ~. I-II. kötet.
Pest, 1863-1864. Heckenast Gusztáv. |
(4)+189p.; 182+(1)p. |
Díszesen aranyozott, bordázott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Az eredeti borítók bekötve. Márványozott előzéklapokkal. A gerincen apró kopásnyomokkal, ettől eltekintve gyönyörű példány. Richly gilt contemporary half leather, with marbled endpapers. Original cover bound inside. Beautiful copy. Szüry: 3164. |