(Békéscsaba), 1920 [1921.]. Tevan. |
163+(2)p.+6t. (Kolozsvári Sándor eredeti, aláírt rézkarcai) Számozott (38./11-100) példány. |
A Tevan kiadó amatőr sorozatának tizedik darabja. |
Enyhén kopottas gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Márványozott előzéklapokkal. Limited edition, numbered with signed illustrations of Sándor Kolozsvári. Original half leather with marbled endpapers. Spine slightly worn . |