110. árverés - 166. tétel
[Ágai Adolf] Forgó bácsi
~ képes könyve. Versek és mesék. 24 finoman szinezett képpel.
Bp., (1886.) Singer és Wolfner. |
(34)p. 12 egészoldalas, színes képpel. |
Festett, színes, kiadói félvászon-kötésben. A hátsó tábla alján kis sérüléssel. |