110. árverés - 171. tétel
Schmid, (Christoph) Kristóf
Husvéti tojások és a galambocska. Két szép elbeszélés. ~ után szabadon átdolgozva. Öt gyönyörű szines képpel. II. kiadás.
Bp., é.n. (Márkus Samu ny.) |
82+(1)p.+4t. |
A címlapon jelzett öt tábla a borítón levővel együtt értendő. |
Színes, rajzos, kiadói vászonkötésben. |