110. árverés - 195. tétel
Mikszáth Kálmán
Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz.
Bp., (1898.) Légrády. |
4)+260+(1)p. Első kiadás. |
Aranyozott, kiadói bőrkötésben. Aranyozott lapszélekkel. Az elülső kötéstáblán dombornyomású címerrel. Szüry: 3266. |