110. árverés - 196. tétel
Móra Ferenc
Ének a búzamezőkről. Regény. I-II. kötet.
Bp., 1928. Lantos Rt. |
1 színes t.+177p.; 1 színes t.+246p. Első kiadás. Az első ünnepi könyvhét emlékére készült, számozott (22./50), aláírt példány. |
Díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben. A gerinceken apró sérülésekkel. |