110. árverés - 226. tétel
De(s)sewffy Jó'sef, gróf
A' "Hitel" czímü munka taglalatja
Kassán, 1831. Werfer Károly. |
260+(4)p. Első kiadás. |
Az előző évben megjelent Hitelre számos válasz született. Ez talán a legjelentősebb, amelyre feleletként írta meg Széchenyi a Világot. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A levelek nagy része enyhén foltos, több helyen bélyegzővel. Szentkirályi: D-27. |