110. árverés - 28. tétel
Benedek Elek
Székely népballadák. Összeállitotta ~.
(Bp., 1921.) Pantheon. |
158p. Jaschik Álmos kézzel festett, szövegközti rajzaival és könyvdíszeivel. Számozott (28./50), az illusztrátor által aláírt példány. |
Kopott aranyozású, javított, kiadói bőrkötésben. |