112. árverés - 17. tétel
Arany János
Toldi. Költői beszély tizenkét énekben.
Pest, 1858. Heckenast. |
149+(3)p. Harmadik kiadás. |
Hozzákötve: Toldi estéje. Költői beszély hat énekben. Pest, 1859. Heckenast. 138p. Harmadik kiadás. |
Kopott aranyozású, javított, korabeli vászonkötésben. Szüry: 184. |