112. árverés - 178. tétel
Kalászok és kévék. Modern anthológia.
Gyoma, 1902. Kner. |
98+(11)p. Számos szövegközti és egészoldalas (részben színes) illusztrációval. Az illusztrációkat Goró Lajos rajzolta. |
A kötetbe helyezve: 1. Nyomdai tréfa A bibliográfia által is jelzett egyleveles nyomtatvány. 2. Kner Izidor körlevele "Tekintetes Főjegyző ur!" megszólítással, amelyben nyomtatványmintákat ajánl. 1 nyomtatott oldal, a hátoldal jobb alsó sarkában dísszel. Kelt: Gyoma, 1902. november. A bibliográfia nem említi. 3. Kner Izidor kísérőleve a kötethez. 2 levél, 1 nyomtatott oldal. Kelt: Gyoma, 1902. tél havában. A bibliográfia nem említi. |
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben. Lévay -- Haiman: 1.94. |