112. árverés - 185. tétel
Kolb Jenő
Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés. XV-XIX. század. Összeállította és magyarázó szöveggel ellátta ~.
(Bp., 1939. Hungária ny.) |
78+(5)p. Szövegközti (nagyrészt színes) képekkel. (Hungária könyvek. 6.) |
Az eredeti papírszalag a kötetbe helyezve. Szövege szerint a művet a Magyar Bibliofil Társaság az év legszebb könyvének választotta. |
Kiadói félvászon-kötésben, eredeti védőborítóval. Borda: MM4. 577. |