112. árverés - 24. tétel
Szent Biblia, az-az: Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordítattatott Karoli Gáspár által. És most, harmad-szor e' kis formában, magok tulajdon költségekkel és betüikkel ki-nyomtatták.
Basileában, 1770. Im-Hof Rodolf János és a' Fia. |
(2)+860+(2)+288+94+(2)p. |
Az újszövetséget és a zsoltárokat is önálló címlappal látták el. |
Viseltes, kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. Erdős: 29. (a zsoltárokat nem említi) |