112. árverés - 257. tétel
Petőfi Sándor
János vitéz. A Petőfi-Társaság közreműködésével kiadja a Magyar Studio.
Bp., 1920. Biró Miklós ny. |
67+(1)p.+8t. (Jaschik Álmos hártyapapírral védett, színes, felragasztott képei) Számozott (1./400), az illusztrátor által aláírt példány. |
Aranyozott, kiadói bőrkötésben. Kis kopásnyomokkal. |