112. árverés - 274. tétel
Severini, (János) Joannes
Conspectus historiae Hungaricae a prima gentis origine ad memoriam nostram perductae. Par(te)s I-II [egybekötve].
Lipsiae, 1769. Vilhelmus Gottlob. |
(14)+94+(1)+(16)+220+(12)p. |
Első kiadás, másodszor 1775-ben jelent meg, Pozsonyban. A szerző a selmecbányai gimnázium igazgatója volt. |
Díszesen aranyozott gerincű, XIX. századi vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |