112. árverés - 291. tétel
Szent István törvényeinek XII. századi kézirata. Az Admonti kódex. Hasonmáskiadás. Bevezetéssel, magyar fordítással és jegyzetekkel ellátta Dr. Bartoniek Emma.
Bp., 1935. Lantos Adolf. |
69+(1)p.+1 mell. (a nyolcleveles hasonmás zsinórral belefűzve) Számozott (141./300), Fitz József által aláírt példány. (A MNM OSzK nemzeti kincseinek hasonmásai. I.) |
Fatáblás, kiadói félbőr-kötésben. A gerinc alsó részén kis sérüléssel. |