112. árverés - 346. tétel
Vörösmarty (Mihály)
~ minden munkái. Kiadák barátai Bajza J. és Schedel Ferencz. I-X. kötet [hat darab].
Pesten, 1845-1848. Kilián. |
1t.+(2)+250+VI+(2)+318+VIIIp.; (2)+271+(1)+(2)+266+(1)p.; (2)+384+(1)+(2)+252p.; (2)+338+(1)+(2)+347+(1)p.; (2)+269+(2)p.+1t.+(2)+621p. |
A költő műveinek első gyűjteményes kiadása. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szüry: 5108. |