112. árverés - 83. tétel
Fényes Elek
A török birodalom leírása, statistikai és geogrraphiai tekintetben. Legujabb kutfők után kidolgozta: ~. A török birodalom földabroszával.
Pest, 1854. Heckenast. |
IV+476p.+1 színes, kihajt. térk. (kőnyomat) |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |