119. árverés - 117. tétel
(Schütz, Karl)
Schau- und Denkmünzen, welche unter der glorwürdigen Regierung der Kaiserinn Königinn Maria Theresia gepräget worden sind. — Médailles frappées... I-II. rész [egybekötve].
Wien, 1782. Johann Paul Krauss. |
(6)+416p. Mintegy 300 szövegközti rézmetszetű vignettával. |
Enyhén kopottas gerincű, XIX. századi félbőr-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel. Slightly damaged XIXth century half leather. |