119. árverés - 158. tétel
[Táncsics Mihály] Andorlaki Máté
Világkrónika
Pest, 1860. Osterlamm Károly. |
XVI+148+(4)p. |
A szerző rendőrségi megfigyelés alatt állt, ezért álnéven jelentette meg munkáját. Először egy évvel korábban jelent meg. Ez a második kiadás az elsőhöz hasonlóan nagyon ritka. |
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. Contemporary cloth. Spine gilt. |