119. árverés - 72. tétel
Babits Mihály
Az európai irodalom története 1760-1925
(Bp., 1935.) Nyugat. |
352p. Szövegközti rajzokkal. Az előzéklapon a szerző Gellért Oszkárnak szóló soraival: |
"Gellért Oszkárnak aki oly lekesen és önfeláldozóan osztozott abban az izgalomban, amellyel ez a könyv készült / sok-sok hálával és régi-régi szeretettel Babits Mihály". |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. Inscribed by the author. Worn contemporary cloth. |