Bp., (1927.) Athenaeum. |
695+(1)p. Első kiadás. A címlapon Gellért Oszkárnak szóló ajánlással: "Gellért Oszkárnak régi, igaz szeretettel küldi Babits Mihály 1927. husvét". |
Aranyozott gerincű, kopottas, korabeli vászonkötésben. A gerincen kis sérüléssel. Inscribed by the author. Worn contemporary cloth. Spine slightly damaged. |