Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
123. árverés
Tételek [1-13]
Jeles magyar történetírók [14]
Tételek [15-20]
Erotika [21-22]
1848-1849 [23-26]
Tétel [27]
Folyóirat [28-33]
Fotóművészet [34-40]
Fürdők [41-43]
Tételek [44-45]
Grafika, rajz [46-49]
Tétel [50]
Jeles magyar történetírók [51]
Tételek [52-54]
Kézirat [55-59]
Kner-nyomtatvány [60-61]
Tételek [62-66]
Magyar avantgárd [67-77]
Magyar politikai plakátok [78-79]
Tételek [80-82]
Metszet, látkép [83-88]
Mezőgazdaság [89-90]
Tételek [91-92]
Modern építészet [93-95]
Fizika, matematika [96]
Tétel [97]
Oklevél [98-102]
Orvostörténet [103-109]
Ősnyomtatvány [110-114]
Tételek [115-118]
Régi Magyar Könyvtár [119-126]
Rendjelek, kitüntetések [127-129]
Tétel [130]
Széchenyi István gróf és kora [131-135]
Tétel [136]
Tankönyvek [137-141]
Térkép, atlasz [142-148]
XVI. századi nyomtatványok [149-154]
Tizenöt éves háború [155-158]
Tétel [159]
Turcica [160-161]
Tétel [162]
Utazás [163-164]
Tételek [165-166]
123. árverés - 1848-1849 23-26
23. tétel
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbizásából szerkesztette Varga Ottó. Második, bővített kiadás.
Bp., 1890. (Franklin ny.)
Részletek >>
24. tétel
Fejér György
A politikai forradalmak okai. Néhány észrevételekkel. Vizsgálta ~.
Budán, 1850. k. egyetemi nyomda.
Részletek >>
25. tétel
Kornis Károly
A' kormány-rendszerről. Szózat a' néphez. II. füzet: az alkotmányos fejedelmi kormányrendszerről.
Pest-Budán, 1848. Eisenfels Rudolf ny.
Részletek >>
26. tétel
Kossuth Lajos (1802-1894) politikus, a Honvédelmi Bizottmány elnöke autográf aláírásával ellátott körlevél, Esztergom városának címezve.
Részletek >>