125. árverés - 11. tétel
Caylus, (Anne Claude Philippe) Comte de
La Fée Paillardine, ou La Princesse Ratée. Conte inédit.
Londres, 1931. (Robert Télin.) |
1t. (díszcímlap)+(4)+115+(2)p.+8t. (kézzel színezett kőnyomat, hártyapapírral védve) Számozott (71./11-160) példány. Befűzetlen levélpárok. |
A pornográf illusztrációkat André Collot készítette. |
Aranyozott bársony-mappában, vászoncsíkkal megerősített famintázatú papírtáblák között, papírtokban. Original gilt blue suede and wood pattern covers in case. |