125. árverés - 88. tétel
Forgó Pál
Új építészet. 230 ábrával.
Bp., 1928. Vállalkozók Lapja. |
159p. Gazdagon illusztrált. |
A szerző nagy teret szentel a Bauhaus építészeti törekvései bemutatásának. |
Kassák Lajos által tervezett, színes, kiadói vászonkötésben. A gerincen a címfelirat kissé megkopott. Original cloth, designed by Lajos Kassák. Spine slightly worn. |