Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
131. árverés
I. világháború 1914-2014 [1]
Tételek [2-13]
Erdély [14-17]
1848-1849 [18-29]
Tétel [30]
Folyóirat [31-33]
Fotóművészet [34-43]
Tételek [44-46]
Grafika, rajz [47-52]
Tételek [53-55]
Judaica, zsidókérdés [56]
Grafika, rajz [57]
Tétel [58]
Kazinczy Ferenc [59]
Tétel [60]
Kézirat [61-69]
Tételek [70-74]
Különleges ajánlások [75-82]
Magyar avantgárd [83-98]
Tétel [99]
Metszet, látkép [100-103]
Mezőgazdaság [104-106]
Tételek [107-108]
Művészi könyvkötések [109-111]
Oklevél [112-123]
Tétel [124]
Orvostörténet [125-134]
Tételek [135-137]
Plakát [138-143]
Politikai vitairatok [144-149]
Tételek [150-151]
II. Rákóczi Ferenc és kora [152-153]
Tétel [154]
Régi Magyar Könyvtár [155-159]
Respublikák [160-161]
Tételek [162-163]
Szecessziós könyvillusztráció [164-168]
Széchenyi István gróf és kora [169-177]
Tankönyvek [178]
Tételek [179-180]
Térkép, atlasz [181-184]
XVI. századi nyomtatványok [185-192]
Utazás [193-197]
Vadászat [198]
Tétel [199]
131. árverés - Politikai vitairatok 144-149
144. tétel
(Hajnóczy József)
De comitiis Regni Hungariae, deque organisatione eorundem dissertatio juris publici Hungarici
H.n., 1791. ny.n.
Részletek >>
145. tétel
(Hajnóczy József)
De diversis subsidiis publicis dissertatio
H.n., 1792. ny.n.
Részletek >>
146. tétel
(Hajnóczy József)
Dissertatio politico publica de regiae potestatis in Hungaria limitibus
H.n., 1791. ny.n.
Részletek >>
147. tétel
(Hajnóczy József)
Extractus legum statu ecclesiastico catholico in Regno Hungariae latarum
H.n., 1792. ny.n.
Részletek >>
148. tétel
[Horányi Elek] Eleutherius Pannonius
~ mirabilia fata dum in metropoli Austriae famosi duo libelli Babel et Ninive in lucem venissent. Cum notis Joannis Pantophelii... ad calcem libri adnexis.
H.n., 1791. ny.n.
Részletek >>
149. tétel
[Szaitz Leó] Máriafi István
Igaz magyar. Az az az igaz magyaroknak Máriához az ő nagy aszszonyokhoz, és nagy pátronájokhoz való különös ájtatosságáról; és a' mostani ujságokrúl. I. rész. Az igaz, és nem-igaz magyarokról általlyában irá ~.
[Eger] Párisban és Berlinben, 1785. (Püspöki ny.)
Részletek >>