Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
131. árverés
I. világháború 1914-2014 [1]
Tételek [2-13]
Erdély [14-17]
1848-1849 [18-29]
Tétel [30]
Folyóirat [31-33]
Fotóművészet [34-43]
Tételek [44-46]
Grafika, rajz [47-52]
Tételek [53-55]
Judaica, zsidókérdés [56]
Grafika, rajz [57]
Tétel [58]
Kazinczy Ferenc [59]
Tétel [60]
Kézirat [61-69]
Tételek [70-74]
Különleges ajánlások [75-82]
Magyar avantgárd [83-98]
Tétel [99]
Metszet, látkép [100-103]
Mezőgazdaság [104-106]
Tételek [107-108]
Művészi könyvkötések [109-111]
Oklevél [112-123]
Tétel [124]
Orvostörténet [125-134]
Tételek [135-137]
Plakát [138-143]
Politikai vitairatok [144-149]
Tételek [150-151]
II. Rákóczi Ferenc és kora [152-153]
Tétel [154]
Régi Magyar Könyvtár [155-159]
Respublikák [160-161]
Tételek [162-163]
Szecessziós könyvillusztráció [164-168]
Széchenyi István gróf és kora [169-177]
Tankönyvek [178]
Tételek [179-180]
Térkép, atlasz [181-184]
XVI. századi nyomtatványok [185-192]
Utazás [193-197]
Vadászat [198]
Tétel [199]
131. árverés - Szecessziós könyvillusztráció 164-168
164. tétel
Crane, Walter
A Floral Fantasy in an Old English Garden
(London, 1899. Harper and Brothers.)
Részletek >>
165. tétel
(Kós Károly)
Atila királról ének
(Bp., 1909. Orsz. Magyar Iparműv. Társ.)
Részletek >>
166. tétel
Kozma Lajos
Utolsó ábrándok — Melódiák. Rajzolta ~.
(Bp., 1908. Schärf János ny.)
Részletek >>
167. tétel
Meier-Graefe, J(ulius)
Berlin -- Paris, 1898. Stargardt -- Sagot.
Részletek >>
168. tétel
Révész Béla
Találkozás Hamupipőkével. ~ uj novellái Kozma Lajos rajzaival. I-II. kötet.
Bp., 1909. Singer és Wolfner.
Részletek >>