135. árverés - 147. tétel
Gárdonyi Géza
Láthatatlan ember. Negyedik kiadás.
Bp., 1922. Légrády Testvérek. |
254p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Poss.: Radnóti Miklós könyvjegyével. A költő a Buday György által tervezett előtt egy ismeretlen művész által készített ex libris-t használt. Itt a kép alatt autográf névbeírás ("Glatter Miklós") szerepel. |