135. árverés - 171. tétel
Ritka, csodás, rémletes és borzasztó rakhelye. Hasznos mulattató mindenrendü olvasók számára. A' természet és művészség megyéjében találkozó ritkaságok... érdekes ábrázolása. Második füzet.
Pest, 1832. Wigand. |
95p. |
A mű három részben teljes. Ritka. |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A címlap, valamint az azt követő két levél felső sarka javítva. |
Szüry: 3848. |