Cluj-Kolozsvár, 1924. Szerző. |
2t. (címlap+bevezető)+44t. (feliratos hártyapapírral védett erotikus -- helyenként pornográf -- rajzok) |
A hódmezővásárhelyi születésű, Erdélyben működő grafikus, karikaturista albumát néhány névre szóló, számozott példányban adta ki. Az ezt tanúsító lap példányunkból hiányzik. |
Kopott aranyozású, restaurált gerincű, kiadói bőrkötésben. |