135. árverés - 196. tétel
Zichy Jenő, gróf
~ kaukázusi és középázsiai utazásai — Voyages au Caucase et en Asie Centrale. A magyar faj vándorlása. Irta ~. A gyűjtemények leirása. Irták Dr. Jankó János és Dr. Pósta Béla. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1897. Ranschburg Gusztáv. |
(8)+L+322p.+111t. (9 kihajt.); (7)+328-613+(2)p.+28t. (2 kihajt.) |
Díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben. A gerincen kis kopásnyomokkal. |