135. árverés - 36. tétel
Varga Nándor Lajos
Adattár a magyar művészi grafikához. Rézkarcolók 1900-1936.
Bp., 1937. (O. M. Kir. Képzőműv. Főisk.) |
IV+375+(1)p. 100 példányban készült. |
Hozzá: Adattár a magyar metszőművészethez. II-ik kötet. Fametszők és rézkarcolók munkasora 1891-1944. Bp., 1945. Magyar Képzőművészeti Főiskola Grafikai Osztálya. V+149+(2)p. Számozott (59./99) példány. |
Az első mű kiadói félvászon-kötésben, a második eredeti papírborítóban. |