Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
147. árverés
Tétel [1]
Bibliofil kiadványok [2-5]
Budapest régi látképeken [6-9]
Tételek [10-11]
Erdély [12-13]
1848-1849 [14-21]
Fénykép, fényképészet [22-23]
Fotóművészet [24-28]
Tételek [29-30]
Hungarica [31-40]
Tételek [41-46]
Kézirat [47-64]
Tétel [65]
Különleges ajánlások [66-77]
Magyar avantgárd [78-84]
Magyar politikai plakátok [85-93]
Magyarország képekben [94-96]
Tételek [97-98]
Metszet, látkép [99-103]
Mezőgazdaság [104-105]
Tétel [106]
Művészi könyvkötések [107-111]
Oklevél [112-125]
Tétel [126]
Orvostörténet [127-130]
Tételek [131-140]
Ponyvakiadások [141-142]
Tételek [143-145]
II. Rákóczi Ferenc és kora [146-148]
Reformáció [149-158]
Régi Magyar Könyvtár [159-163]
Tételek [164-165]
Széchenyi István gróf és kora [166-169]
Szőlészet, borászat [170-171]
Tétel [172]
Térkép, atlasz [173-182]
XVI. századi nyomtatványok [183-188]
Utazás [189-192]
Tétel [193]
Vadászat [194-195]
Tételek [196-199]
147. árverés - Tételek 131-140
131. tétel
Pareus, David
Irenicum sive de unione et synodo evangelicorum concilianda liber votivus paci ecclesia, & desideriis pacificorum dicatus a ~
Heidelbergae, 1615. Impensis Jonae Rosae, Typis Johannis Lancelotti.
Részletek >>
132. tétel
Tavasz. Zsebkönyv. Költői művekből szerkesztve.
Pápán, 1845. Ref. Főiskola bet.
Részletek >>
133. tétel
Petőfi Sándor
Felhők
(Pest), 1846. (Emich.)
Részletek >>
134. tétel
Petőfi Sándor
A hóhér kötele
Pest, 1846. Hartleben Konrád Adolf.
Részletek >>
135. tétel
Petőfi Sándor
Szerelem gyöngyei
Pest, 1845. Landerer és Heckenastnál.
Részletek >>
136. tétel
Petőfi Sándor
Tigris és hiéna
Pest, 1847. Emich.
Részletek >>
137. tétel
Petőfi Sándor
Versek. 1842-1844.
Budán, 1844. Magyar Kir. Egyetem.
Részletek >>
138. tétel
Petőfi Sándor (ford.)
Robin Hood. Angol regény. Irta James György. Forditotta ~. I-II. rész [egybekötve].
Pesten, 1844. Hartleben.
Részletek >>
139. tétel
Petőfi Sándor (ford.)
A koros hölgy. Francia regény. Irta: Bernard [Charles de] Károly. Forditotta: ~.
Pesten, 1843. Hartleben.
Részletek >>
140. tétel
Petőfi (Sándor) (ford.)
Shakspeare összes színművei. Angolból fordítják Arany, ~, Vörösmarty. I. Coriolanus.
Pest, 1848. Beimel.
Részletek >>