147. árverés - 193. tétel
(Vachott) Vahot Sándor
~ összes költeményei. Kiadta Vahot Imre.
Pesten, 1856. Gyurián. |
VIII+200+(4)p. Első kiadás. |
A kötet 186. oldalán található "T. L. mátkájához" című vers mellé beragasztották a költemény autográf kéziratát, amelyet — a hátoldalon levő címzés tanúsága szerint — a szerző postán küldött el Tóth Lőrincnek.
A kötet végébe ragasztva:
Felhívás Vachott Sándor özvegye és árvái gyámolítására.
Báró Eötvös József autográf aláírásával ellátott, kézírásos körlevél, a végén Deák Ferenc saját kezűleg aláírt, támogató soraival.
2 beírt oldal. Kelt: Pest, 1866. III. 19. |
Javított, aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |
Szüry: 4813. |