147. árverés - 194. tétel
(Bérczy Károly)
Hazai és külföldi vadászrajzok. Egy kőrajzzal és kilencz fametszettel.
Pest, 1863. Emich. |
1t. (Ujfalvy Sándort ábrázoló lithographia)+XV+443p. Első kiadás. |
A kőnyomat Rohn és Grund műhelyében készült Pesten. A címlapon ajándékozó sorokkal: "Tallián Ödön Kedves öcsémnek Vidékünk legjobb Vadászának Kacskovics Sándor". |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis javítással. |
Szüry: 1795. |