147. árverés - 39. tétel
Sacy, (Claude Louis Michel) de
Histoire générale de Hongrie, depuis la premiere invasion des Huns, jusqu' á nos jours. I-II. tome(s).
Paris, 1778. Demonville. |
XLVIII+432p.; (4)+533+(3)p. Első kiadás. |
A szerző királyi cenzor volt, Apponyi gyűjteményében csak a mű 1780-ban közrebocsátott második kiadás szerepelt. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. Az aranyozás itt-ott kissé megkopott. |