Bp., 1909. (Hornyánszky V.) |
1t.+477+(3)p. A kötetet Dr. Ferenczi Zoltán szerkesztette. Számozott (416./500) példány. |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói bőrkötésben. A könyvtestet poncolt aranymetszés díszíti. Dávidházi Kálmán debreceni könyvkötő munkája. Enyhén sérült, eredeti papírtokban. |