147. árverés - 9. tétel
Haeufler, J(oseph) V(inzenz)
Buda-Pest, historisch-topographische Skizzen von Ofen und Pest und deren Umgebungen, von ~
Pest, 1854. Emich. |
1 térk. (színes, kihajt.)+1t. (színes díszcímlap)+(2)+322+(2)+131+82+(2)p.+7t. (2 kihajt.)+1 mell. (kihajt. térk., körülötte 17 kőnyomatú képpel) |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen kis javítással. |