156. árverés - 10. tétel
Apostol Bertalan
Pacsirta dal. Költemények.
Miskolcz, 1902. Szelényi és Társa. |
172+(2)p. A címlapon ajánló sorokkal: |
"Szeretett hitvesemnek, igaz szeretetem jeléül Szirma, 1902 junius 21. Apostol Bertalan."
A kötetbe helyezve:
A szerző (szirmai református lelkész) síremlékének terve. |
Erősen kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |