156. árverés - 103. tétel
Gulácsy Irén, P(álffyné)
Átal a Tiszán. Elbeszélések.
Cluj-Kolozsvár, 1928. ESzC. |
147+(4)+VIIp. Lapszámozáson belül Kós Károly 4 színes, egészoldalas fametszetével. Számozott (227./?), előfizetői példány. |
Enyhén foltos, kopottas, kiadói vászonkötésben. |