156. árverés - 104. tétel
Karácsony Benő
Pjotruska. Regény. I-II. kötet.
Cluj-Kolozsvár, 1927. ESzC. |
197+(2)+VIp.+4t.; 229+(2)+VIp.+4t. A táblákon Kós Károly rajzaival. Számozott (524./?), előfizetői példány. |
Enyhén foltos, kopottas, kiadói vászonkötésben. |