156. árverés - 141. tétel
Vasárnapi Újság. Felelős szerkesztő: Hoitsy Pál. Hatvanötödik évfolyam.
Bp., 1918. Franklin-Társulat. |
(4)+39+(1)+724p. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A címlap és az azt követő levél javítva, előbbi felső sarka hiányzik. |