156. árverés - 153. tétel
Győri Illés István
Honny Soit Qui Mal Y' Pense!
(Nagyvárad), 1928. (Sonnenfeld Adolf ny.) |
91+(2)p.+6t. (Kara Mihály hártyapapírral védett rajzai) |
A kolofon tanúsága szerint 700 példányban jelent meg. |
Kiadói vászonkötésben. A gerinc sarkain apró kopásnyomokkal. |