156. árverés - 160. tétel
III. Béla király emlékezete. Szerkesztette Forster Gyula.
Bp., 1900. Hornyánszky Viktor ny. |
IV+(4)+358p.+XIIIt. (egy kivételével színes)+2 kihajt. mell. Lapszámozáson belül egészoldalas (részben színes) táblákkal. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Kis kopásnyomokkal. |