156. árverés - 176. tétel
(Jewell, John) Juellus János
A' reformata ekklesianak apologyiaja, vagy maga-mentsege... Mellyet... irtt vólt ~... Most penig a' deákúl nem tudóknak lelki hasznokra és szükségekre Magyar nyelvre fordittatott Tussa-Uj-Falusi Tussai Janos által.
(Debrecen), 1748. (Margitai János ny.) |
(36)+266+(1)p. |
Enyhén kopottas, XIX. századi félvászon-kötésben. Néhány levélen halvány nedvességfolttal. |